Wybierz język

Comensal Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce. Od 1992r. zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu ręcznych narzędzi budowlanych i budujemy swoją pozycję na rynku.
Najważniejsze są dla nas jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie naszych klientów. Ciągłe inwestycje w innowacyjne technologie produkcji oraz profesjonalne zaplecze magazynowe pozwalają nam osiągać najwyższą efektywność produkcyjną oraz gwarantują nieprzerwany strumień dostaw.
Wśród naszych klientów są zarówno sieci marketów DIY, firmy dystrybucyjne, składy budowlane, jak i mniejsze sklepy narzędziowe. Doskonałą opiekę zapewniają im handlowcy działający na terenie całego kraju. Dzięki nim docieramy do wszystkich zakątków Polski i pozostajemy w stałym kontakcie z każdym z naszych odbiorców.
Współpracujemy także z partnerami w większości europejskich krajów i stale angażujemy się w rozwój na rynkach pozaeuropejskich.
W naszym serwisie WWW znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat naszych produktów, możliwości nawiązania współpracy, a także aktualnych promocji. Wszystko to dla Państwa wygody oraz sprawnej obsługi składanych przez Państwa zamówień.

W ciągu 20 lat udało się nam stworzyć nowoczesny park maszynowy, który pozwala na elastyczną i dostosowaną
do potrzeb klienta produkcję – indywidualne znakowanie i kolorystykę, wykonywaniei serwis form wtryskowych i wykrojników.
Tak rozwinięte zaplecze pozwala nam stale podnosić naszą konkurencyjność na rynku. Szereg innowacyjnych technologii oraz nowych produktów powstał dzięki dotacjom z funduszy europejskich. Nasze produkty tworzymy u nas od początku do końca: tu odbywa się projektowanie, produkcja wyprasek, cięcie i gięcie metalu, spawanie, lakierowaniei montaż narzędzi.
Całe wyposażenie jest dostosowane, by spełniać indywidualne potrzeby klientów i gwarantować najlepszą polską jakość.
Zapraszamy do współpracy!

Oprócz dbania o silną pozycję na rynku polskim, staramy się być obecni na rynkach zagranicznych poprzez rozwój sprzedaży eksportowej. Narzędzia produkcji Comensal można spotkać w niemal każdym państwie Europy. Jesteśmy dumni, że naszemu doświadczeniu ufa zarówno rodzimy, jak i zagraniczny rynek.
COMENSAL jest aktywnym uczestnikiem targów branżowych. Inwestujemy w swój rozwój regularnie prezentując się na targach Eisenwarenmesse w Kolonii, a ostatnio także na organizowanej w Dubaju wystawie BIG5. Promujemy również swój wizerunek poprzez współpracę z Izbami Handlowymi w wielu krajach, jak Uzbekistan, Maroko, Egipt, RPA. Naszą obecność podkreślamy także na rynku lokalnym uczestnicząc w pokazach, dniach otwartych i innych przedsięwzięciach organizowanych przez naszych klientów - wszędzie tam dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

pdfOgólne Warunki Handlowe Comensal - 2019

 


+48  22 720 43 13

comensal@comensal.com.pl

logomini
ul. Logistyczna 6
05-825 Sękocin Nowy

Szukaj w katalogu